Kompleks rekreacyjno-sportowy. Wielofunkcyjne boisko tartanowe (piłka ręczna, siatkówka, koszykówka).

Planowany zespół sportowo-rekreacyjny znajdować się będzie w miejscu istniejącego aktualnie boiska trawiastego. Jest on odpowiedzią na zapotrzebowanie zarówno użytkowników Szkoły Podstawowej nr 66 (dawne Gimnazjum nr 19 imienia Zbigniewa Herberta) jak i okolicznych mieszkańców. Przy szkole od lat istnieje sekcja lekkoatletyczna oraz klasy o profilu lekkiej atletyki oraz klasy o profilu piłkarskim, których młodzież osiąga znaczące wyniki na Mistrzostwach Dolnego Śląska i Mistrzostwach Polski. Projektowane obiekty będą udostępnione do ogólnego użytkowania zarówno uczniom szkoły jak i zainteresowanym mieszkańcom Wrocławia. Inwestycja składać się będzie z boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 44x26m umożliwiającego grę w piłkę ręczną oraz równoczesnej gry 2 zespołów w koszykówkę i siatkówkę, oświetlenia z licznikiem przedpłatowym.

Boisko wielofunkcyjne będzie ogrodzone piłkochwytami. Wokół boiska wykonane będzie oświetlenie sterowane z licznika przedpłatowego – w celu skorzystania z oświetlenia użytkownik będzie z góry uiszczał opłatę za zużycie energii.

RYWALIZUJEMY Z 13 INNYMI PROJEKTAMI REJONOWYMI DO 750 000 ZŁ. PROJEKT BĘDZIE ZREALIZOWANY TYLKO U ZWYCIĘZCY GŁOSOWANIA!

GŁOSOWANIE:

• 15 września – 2 października
  • mieszkańcy Wrocławia od 16 roku życia
  • Głosujemy jednorazowo, na max 4 projekty z czego 2 ogólnomiejskie – bez względu na kwotę i 2 rejonowe – jeden duży do 750 tys. i jeden mały do 250 tys.
  • Głosując na projekty rejonowe, głos można oddać na dwa projekty z różnych rejonów przy czym, nie ma znaczenia w jakim rejonie mieszka osoba głosująca.
Głosowanie elektronicznie
  • www.wroclaw.pl/wbo